Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Grzędy Górne - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

150 000 zł36,40 m² 4 120,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Mały Domek oferuje bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, położone w spokojnej miejscowości Grzędy, tuż obok Czarnego Boru. Doskonały dojazd do Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

279 000 zł50,86 m² 5 485,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu - Śródmieście Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice(Grzędy Górne + 14 km)

350 000 zł282,80 m² 1 237,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu w Starych Bogaczowicach. Nieruchomość składa się z : parteru : kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice(Grzędy Górne + 20 km)

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie w Świebodzicach, w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od centrum miasta. Zlokalizowane na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Nowe Miasto,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

419 000 zł79,40 m² 5 277,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej, zadbanej kamienicy, ul. Staszica. *Loggia* Możliwość dzierżawy ogródka* I piętro* Blisko parku* Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój(Grzędy Górne + 12 km)

469 000 zł130,60 m² 3 591,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130 m w kamienicy przy Parku Uzdrowiskowym Szczawno-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dużego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

399 900 zł94,60 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny 3 pokojowej nieruchomości w dobrej lokalizacji Piaskowej Góry? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych(Grzędy Górne + 12 km)

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Boguszów,Boguszów-Gorce(Grzędy Górne + 6 km)

105 000 zł39,45 m² 2 661,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** do remontu *** atrakcyjna cena**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

32 000 zł20 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z wyposażeniem(nowa kabina prysznicowa, meble, ława, dywan,kanapa, panele), po remoncie, około 20 m2, 1-pokojowe, grzędy gm.Czarny Bór niedaleko Wałbrzycha, dodatkowo komórka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij